NURDAMLA

Kurumsal

Nurdamla Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak Bekir Başak tarafından 1978 yılında Adana'da kurulmuş olan ve plastik sektöründe faaliyet gösteren, kurumlara değer katmak için sektörde yerini almış köklü bir plastik imalat şirketidir. Kurulduğu tarihten bugüne sayısız projeleri en iyi hizmet ve kalite anlayışıyla alanında uzman personeller ile başarıyla tamamlamıştır.

20.000 m2’lik fabrikamızda aylık 3000 ton (P.E.) hammadde üretmekteyiz.

Ürün spesifikasyon ve kalite değerlerine sürekli önem veren ve müşteri memnuniyeti odaklı satış politikasını benimsemiş bir firma olarak son derece teknolojik-modern makine ve ekipmanlara ve alt yapıya sahip bir firma olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Ar-Ge ve Kalite çalışmalarına son derece önem veren, sektörel bazda kendini geliştirmeyi amaç edinmiş, ürün çeşidini sürekli yenileyerek ürünleri nihai tüketici için en pratik ve kolay çözümler sağlayacak şekilde müşteriye zamanında teslim etmek ve bu doğrultuda müşterilerimizin verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan hizmetler sunmaya devam etmektir.

Hedefimiz

Plastik sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.